Flash content

SZJA 1% közlemény

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki az Szja-1%-át Egyesületünk, a
Józsefvárosi Sport Club részére ajánlotta fel.

A Józsefvárosi Sport Clubnak a 2009 adóévre vonatkozó, 2010-ben kiutalt Szja-1%-os összeget, 691.263, azaz Hatszázkilencvenegyezer-kettőszázhatvanhárom forintot teljes mértékben a cél szerinti tevékenységre használtuk fel.

Nevezetesen a Budapest, VIII. kerület, Baross utca 121/123. alatti jógaközpont, (szabadidősport létesítmény) bérleti díjai és közüzemi díjai egy részének fedezésére fordítottuk.

Több évtizede ezen a helyen tanfolyamokat, összejöveteleket és előadásokat tartunk, összhangban az alapszabályunkban megfogalmazott céljainkkal:
„A rendszeres sportolás, testedzés és a testi-lelki egészség megteremtéséhez szükséges feltételek és lehetőségek biztosítása, az ilyen igények felkeltése, tagjainak nevelése és a közösségi élet kibontakoztatása. Elősegíti a lakosság testnevelési és sporttevékenységét.”

Budapest, 2011. december 14.

Az Szja-1%-os felajánlásokat továbbra is köszönettel fogadjuk:

Józsefvárosi Sport Club

Adószámunk:  19804620-1-42

 

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki az Szja-1%-át Egyesületünk, a
Józsefvárosi Sport Club részére ajánlotta fel.

A Józsefvárosi Sport Clubnak a 2008 adóévre vonatkozó, 2009-ben kiutalt Szja-1%-os összeget, 728.572, azaz Hétszázhuszonnyolcezer-ötszázhetvenkét forintot teljes mértékben a cél szerinti tevékenységre használtuk fel.

Nevezetesen a Budapest, VIII. kerület, Baross utca 121/123. alatti jógaközpont, (szabadidősport létesítmény) bérleti díjai és közüzemi díjai egy részének fedezésére fordítottuk.

Több évtizede ezen a helyen tanfolyamokat, összejöveteleket és előadásokat tartunk, összhangban az alapszabályunkban megfogalmazott céljainkkal:
„A rendszeres sportolás, testedzés és a testi-lelki egészség megteremtéséhez szükséges feltételek és lehetőségek biztosítása, az ilyen igények felkeltése, tagjainak nevelése és a közösségi élet kibontakoztatása. Elősegíti a lakosság testnevelési és sporttevékenységét.”

Budapest, 2010. november 21.

Az Szja-1%-os felajánlásokat továbbra is köszönettel fogadjuk:

Józsefvárosi Sport Club

Adószámunk:  19804620-1-42

 

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki az Szja-1%-át Egyesületünk, a
Józsefvárosi Sport Club részére ajánlotta fel.

A Józsefvárosi Sport Clubnak a 2007 adóévre vonatkozó, 2008-ban kiutalt Szja-1%-os összeget, 717.769, azaz Hétszáztizenhétezer-hétszázhatvankilenc forintot teljes mértékben a cél szerinti tevékenységre használtuk fel.

Nevezetesen a Budapest, VIII. kerület, Baross utca 121/123. alatti jógaközpont, (szabadidősport létesítmény) bérleti díjai és közüzemi díjai egy részének fedezésére fordítottuk.

Több évtizede ezen a helyen tanfolyamokat, összejöveteleket és előadásokat tartunk, összhangban az alapszabályunkban megfogalmazott céljainkkal:
„A rendszeres sportolás, testedzés és a testi-lelki egészség megteremtéséhez szükséges feltételek és lehetőségek biztosítása, az ilyen igények felkeltése, tagjainak nevelése és a közösségi élet kibontakoztatása. Elősegíti a lakosság testnevelési és sporttevékenységét.”

Budapest, 2009. december 13.

Az Szja-1%-os felajánlásokat továbbra is köszönettel fogadjuk:

Józsefvárosi Sport Club

Adószámunk:  19804620-1-42

 

go level up

rssKÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK

No events coming up soon.